Tento web používá ke své správné funkčnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
NYNÍ MEGA SLEVY AŽ 80 %
Pouze do vyprodání zásob!
AKCE
SALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOPRIMUSSALEWAVICTORINOXCraftKEENSALEWASALEWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSEALLINESALEWASIGGJULBOPRIMUSLEKISALEWACraftKEENSALEWALOWASALEWAMSRTHERM-A-RESTSEALLINEPLATYPUSSALEWAJULBOPRIMUSLEKIVICTORINOXSALEWAKEENSALEWALOWAPETZLSALEWATHERM-A-RESTSEALLINEPLATYPUSSIGGSALEWAPRIMUSLEKIVICTORINOXCraftSALEWASALEWALOWAPETZLMSRSALEWASEALLINEPLATYPUSSIGGJULBOSALEWALEKIVICTORINOXCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOPRIMUSSALEWAVICTORINOXCraftKEEN

PROPAGAČNÍ SKUPINY

ODEBÍREJTE NÁŠ NEWSLETTER

AKTUALITY

01.05.2020

VÝPRODEJ VYBRANÉHO ZBOŽÍ - SLEVY až 70% na vybrané zboží pouze do vyprodání zásob. Více v oddílu AKCE případně VÝPRODEJ.

724 193 978
alpine@matum.cz

Lezení za každých podmínek

Lezení za každých podmínek

Jako každý horský sport, je i lezení závislé na počasí. Ale ta v dřívějších letech tak dlouhá „zimní pauza“ sportovních lezců a horolezců, podmíněná klimatem a peněženkou, je už za námi. Cenově příznivé lety do slunných celoročních lezeckých oblastí a stále rostoucí počet lezeckých hal zajišťují dobré tréninkové podmínky – a to po celý rok. SALEWA aktivně podporuje „All Condition Climbing“ a nabízí v úzké spolupráci s rostoucím týmem alpineXtrem Team všem přátelům vertikál i v zimě vypracovanou řadu textilií La Mano pro sportovní lezce a vyznavače boulderingu.

Lezecký sport stále roste. V mezičase je v Evropě odhadem přes tři miliony lidí, kteří pravidelně lezou. Jen v Německu se mezi členy Německého horolezeckého svazu (DAV) počet aktivních pravidelných lezců téměř zdvojnásobil. Jednak jsou zde sportovní lezci a horolezci, zdržující se přednostně ve volné přírodě a na skalách, kteří se však během „zimní pauzy“ vydávají trénovat do hal nebo do slunnějších krajin, současně ale vedle nich existují také lezci, kteří využívají výhradně umělé chyty a skutečnou skálu neměli nikdy v ruce.

Značka SALEWA se již více než 78 let specializuje na to, aby horolezcům nabízela vysoce funkční a současně stylové produkty pro různé formy pohybu v horách i na umělých stěnách. V programu „All Condition Climbing, aneb lezení za každých podmínek“ přenáší SALEWA kompetence a zkušenosti z horolezectví na produkty pro každodenní použití. Ať již při lezení na stěně prozářené sluncem, při tréninku v hale, anebo jen při běžném volnočasovém oblékání  – s produkty lezecké a boulderingové řady La Mano najde sportovec moderní stylové textilie s překvapivými technickými vlastnostmi...

 

Komentáře

Partneři
MAS Ricany
Kontakty Mobil: 724 193 978
E-mail: alpine@matum.cz
  Copyright © Matum Alpine 2020