Tento web používá ke své správné funkčnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
NYNÍ MEGA SLEVY AŽ 80 %
Pouze do vyprodání zásob!
AKCE
SALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEEN

PROPAGAČNÍ SKUPINY

ODEBÍREJTE NÁŠ NEWSLETTER

AKTUALITY

24.12.2018

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - SLEVY až 70% do vyprodání zásob oblečení SALEWA, ICEBREAKER, CRAFT a WARMPEACE a obuvi SALEWA, KEEN a LOWA. Výrazné slevy nejen na oblečení a obuv. Více v oddílu AKCE, nejvíce přímo v kamenné prodejně! TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!

24.12.2018

P.F. Rádi bychom Vám poděkovali za přízeň v roce 2018 a popřáli Vám do roku 2019 pevné zdraví, hodně štěstí, mnoho osobních úspěchů, a spolehlivé partnery pro Vaše dobrodružství. Hezké a pohodové svátky a dobrý rok 2019!

724 193 978
alpine@matum.cz

GLEN PLAKE - SALEWA ALPINEXTREM TEAM

GLEN PLAKE - SALEWA ALPINEXTREM TEAM

Vyznavač freeski – legenda Glen Plake – člen mezinárodního týmu SALEWA alpineXtrem Team

Glen Plake z Kalifornie, který je známý svým pestrým čírem, platí za spoluzakladatele disciplín free skiing a big mountain skiing. Vedle Christopha Hainze a Kurta Alberta patří k řadě žijících legend týmu SALEWA alpineXtrem Teamu a obohacuje lidi a značku více než třicetiletou zkušeností s horami.
Glenn Plake je brán na scéně odvětví free a big mountain skiing jako žijící legenda. Je trojnásobným mistrem světa ve freeskiingu, ještě po čtyřicítce zvládá 60° strmá ledová úbočí ve výšce přes 6.000m a svým barevným střihem ve stylu číra působivě zabarvil v posledních dvou desetiletích svět disciplín free a big mountain skiing. Známý „Powder Magazine“ jej zvolil v roce 2006 „Nejvlivnějším lyžařem ve 35-ti leté historii Powder Magazine“. Jako člen mezinárodního týmu SALEWA alpineXtrem Team stojí bok po boku s Kurtem Albertem, zakladatelem lezení RP a Christophem Hainzem, duchovním otcem týmu. Společně se svými kolegy z kategorie free ski mountaineering dává Glenn vývojářům produktů a designérům u firmy SALEWA k dispozici své zkušenosti a svá přání.

Glen – nositel myšlenky free ski mountaineeringu

Free ski mountaineering není žádné nové marketingové slovo. Je to doslova podstata v historii alpinismu. Zkušení horolezci hledají i ve studených měsících možnosti, jak prožívat svoji vášeň. Společně prozkoumávají možné výstupy a zkouší téměř nemožné sjezdy na lyžích. Jednoduchou metodou, která je přesto velkou výzvou - „Climb to Ski, aneb vylez, abys sjel“ praktikují tak královskou disciplínu zimního horolezeckého sportu. Nahoru s cepínem, mačkami a horolezeckou zajišťovací technikou zmrzlým sněhem, ledem a skalami. Dolů nedotčenou, hlubokým sněhem pokrytou, vysokohorskou krajinou, úzkými žleby a příkrými úbočími. Neseni prkny, která v takové dny znamenají svět. Se sjezdy až 60° příkrých svahů z větrem upěchovaného sněhu Glenn v roce 2006 umístil myšlenku free ski mountaineeringu též do indického Himaláje. Souhra hor a člověka, krása pohybu, svoboda linie. To je free ski mountaineering.

Komentáře

Partneři
MAS Ricany
Kontakty Mobil: 724 193 978
E-mail: alpine@matum.cz
  Copyright © Matum Alpine 2019