Tento web používá ke své správné funkčnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
NYNÍ MEGA SLEVY AŽ 80 %
Pouze do vyprodání zásob!
AKCE
SALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEENSALEWALOWAPETZLMSRTHERM-A-RESTSALEWAPLATYPUSSIGGJULBOSUUNTOSALEWAVICTORINOXGoPROCraftKEEN

PROPAGAČNÍ SKUPINY

ODEBÍREJTE NÁŠ NEWSLETTER

AKTUALITY

30.11.2017

SRDEČNĚ VÁS ZVEME na již tradiční PŘEDVÁNOČNÍ GRILOVÁNÍ. Přijďte ochutnat tyrolský Glühwein, plzeňskou 12 a bavorskou klobásku, připravenou na bezkouřovém grilu LOTUSGRILL, na kterém můžete grilovat i u Vánočního stromku. Grilujeme každý den až do 23.12. Těšíme se na Vás!

28.11.2017

UPRAVENÁ OTEVÍRACÍ DOBA V PROSINCI: Ve dnech od 1. do 23.12.2017 bude naše kamenná prodejna otevřena v pracovních dnech od 8.30 do 18.00 hodin, o sobotách a nedělích pak od 8.00 do 18.00 hodin. 24.12.2017 bude prodejna otevřena od 8.00 do 12.00 hodin. BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!

16.11.2017

AŽ DO VÁNOC KAŽDÝ TŘETÍ KOUSEK S 50% SLEVOU: Nakupte u nás a na každý třetí produkt získáte slevu 50%. (Vámi zakoupené zboží bude seřazeno od nejdražšího po nejlevnější a na každý třetí kousek získáváte slevu 50%.) Tato akce se nevztahuje na již zlevněné AKČNÍ zboží. Vybrané AKČNÍ produkty nabízíme se slevou 20 až 70%. Veškeré akční zboží najdete též v oddílu AKCE.

02.10.2017

MEGA SLEVY až 70% do vyprodání zásob oblečení SALEWA, CRAFT a WARMPEACE (starší kolekce) a obuvi SALEWA, KEEN a LOWA. Více v oddílu AKCE, nejvíce přímo v kamenné prodejně!

724 193 978
alpine@matum.cz

GLEN PLAKE - SALEWA ALPINEXTREM TEAM

GLEN PLAKE - SALEWA ALPINEXTREM TEAM

Vyznavač freeski – legenda Glen Plake – člen mezinárodního týmu SALEWA alpineXtrem Team

Glen Plake z Kalifornie, který je známý svým pestrým čírem, platí za spoluzakladatele disciplín free skiing a big mountain skiing. Vedle Christopha Hainze a Kurta Alberta patří k řadě žijících legend týmu SALEWA alpineXtrem Teamu a obohacuje lidi a značku více než třicetiletou zkušeností s horami.
Glenn Plake je brán na scéně odvětví free a big mountain skiing jako žijící legenda. Je trojnásobným mistrem světa ve freeskiingu, ještě po čtyřicítce zvládá 60° strmá ledová úbočí ve výšce přes 6.000m a svým barevným střihem ve stylu číra působivě zabarvil v posledních dvou desetiletích svět disciplín free a big mountain skiing. Známý „Powder Magazine“ jej zvolil v roce 2006 „Nejvlivnějším lyžařem ve 35-ti leté historii Powder Magazine“. Jako člen mezinárodního týmu SALEWA alpineXtrem Team stojí bok po boku s Kurtem Albertem, zakladatelem lezení RP a Christophem Hainzem, duchovním otcem týmu. Společně se svými kolegy z kategorie free ski mountaineering dává Glenn vývojářům produktů a designérům u firmy SALEWA k dispozici své zkušenosti a svá přání.

Glen – nositel myšlenky free ski mountaineeringu

Free ski mountaineering není žádné nové marketingové slovo. Je to doslova podstata v historii alpinismu. Zkušení horolezci hledají i ve studených měsících možnosti, jak prožívat svoji vášeň. Společně prozkoumávají možné výstupy a zkouší téměř nemožné sjezdy na lyžích. Jednoduchou metodou, která je přesto velkou výzvou - „Climb to Ski, aneb vylez, abys sjel“ praktikují tak královskou disciplínu zimního horolezeckého sportu. Nahoru s cepínem, mačkami a horolezeckou zajišťovací technikou zmrzlým sněhem, ledem a skalami. Dolů nedotčenou, hlubokým sněhem pokrytou, vysokohorskou krajinou, úzkými žleby a příkrými úbočími. Neseni prkny, která v takové dny znamenají svět. Se sjezdy až 60° příkrých svahů z větrem upěchovaného sněhu Glenn v roce 2006 umístil myšlenku free ski mountaineeringu též do indického Himaláje. Souhra hor a člověka, krása pohybu, svoboda linie. To je free ski mountaineering.

Komentáře

Partneři
MAS Ricany
Kontakty Mobil: 724 193 978
E-mail: alpine@matum.cz
  Copyright © Matum Alpine 2017